Chcę psa poradnik dla dzieci którzy mają psa pomoc

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

Chcę psa!

Autor: zuzanna nowak

Język: polski

Liczba stron: 80

Format: 202x290

Oprawa: twarda

Isbn: 9788379123988

Książka dla dzieci, które chcą mieć psa. kompendium wiedzy o psim świecie napisane przez psy z bandy pilota.

Książka "chcę psa! – banda pilota" to pierwsza pomoc dla rodziców, którzy usłyszeli już dziecięce żądanie: "chcę psa!". ten praktyczny przewodnik po psim świecie adresowany do dzieci, które nie mają jeszcze swojego psa, zawiera wszystkie podstawowe informacje potrzebne do wspólnego podjęcia świadomej decyzji o przygarnięciu (lub nie) psa.

Pies pilot wprowadza czytelnika do psiego świata w zabawny i atrakcyjny sposób. wiedza przekazywana jest przez największe autorytety, czyli psy z bandy pilota, które starają się wytłumaczyć dwójce dzieci, mii i antkowi, jak może wyglądać ich życie z psem. rzeczowej wiedzy towarzyszą wesołe komentarze psiaków, piękne fotografie kamila czyżewskiego i komiksowe ilustracje jakuba maślanki. a książka powstała we współpracy z pedagogiem dziecięcym i psim behawiorystą.

Zawarta w tej książce wiedza pozwoli dzieciom, które chcą mieć psa, przygotować się do poważnych rozmów z dorosłymi. dzięki tej książce dzieci staną się ekspertami od psiego języka i nauczą się jak troszczyć się o psie szczęście, a także dowiedzą się jak powinien wyglądać proces wyboru psa, przygotowania domu na nowego członka rodziny i jakie czekają ich obowiązki. książka zawiera mnóstwo praktycznych informacji i podpowiedzi, np. dotyczących podpisania umowy dotyczącej opieki nad psem między rodzicami i dzieckiem.

A dla tych dzieci, które jednak nie mogą mieć psa, w książce też znajdzie się pocieszenie!

Dostępne z serii są :

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603

 

brak informacji

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603