Domowe wyroby siostra maria smaczne przepisy nowa!

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

Domowe wyroby - smaczne przepisy!

Kategoria: seria - siostra maria

Producent: martel

Ilość stron: 288

Oprawa: miękka

Format: 145 x 200 mm

Domowe wyroby to wyjątkowa książka z najlepszymi przepisami na zdrowe i pozbawione chemii mięsa i wędliny, które z odrobiną cierpliwości i zaangażowania każdy może samodzielnie przygotować we własnym domu. w poradniku zamieszczone są przepisy na domowej produkcji szynki, kiełbasy, kaszanki i wędzone ryby. sporo miejsca poświęcono też pasztetom, smarowidłom oraz nadziewanym, panierowanym i grillowanym mięsom. nie zabrakło w niej również porad jak przygotować zalewy i marynaty do mięs.

Domowych wyrobów nie może zabraknąć w twoim domu!

Siostra maria goretti guziak

Autorka wszystkich pozycji z serii przepisy siostry marii należy do zgromadzenia sióstr salwatorianek. zgromadzenie powstało w 1888 roku we włoszech. siostry salwatorianki pracują na całym świecie a celem zgromadzenia jest wielbić boga i dawać ludziom możliwość poznania go przez głoszenie jezusa chrystusa jako zbawiciela świata.

Siostra maria od 50 lat, jako dyplomowany mistrz kucharstwa, realizuje cele zgromadzenia zakonnego, służąc bogu i ludziom poprzez swoje prace kulinarne. z radością tworzy dania, których wykonanie nie zbiera zbyt wiele czasu ale daje rodzinie ogromną radość wspólnego celebrowania posiłków. każda z książek opisuje konkretny obszar sztuki kulinarnej i daje bardzo proste wskazówki, jak przygotować ciekawe dania na każdy dzień. siostra maria pokazuje na każdej ze stron swoich książek, że gotowanie nie jest trudne a wartością nadrzędną, jaka jej przyświeca, jest tworzenie wspólnoty rodzinnej. siostra maria z radością dzieli się też nowinkami kulinarnymi - tak powstała książka o tak modnych ostatnio zielonych koktailach a także o sałatkach i zastosowaniu ziół w kuchni. kulinaria to nie wszystko - pasją siostry marii jest dekorowanie kwiatami oraz ogrodnictwo.

Zapraszamy do świata kulinarnych odkryć.

Seria - siostra maria

Seria kulinarna siostry marii, powinna znaleźć się w zbiorach każdego pasjonata sztuki kulinarnej. przepisy zawarte w poszczególnych tomach pozwalają szybko i łatwo przygotować zarówno codzienny posiłek, jak i potrawy na uroczyste przyjęcia. książki zostały podzielone tematycznie – kryją w sobie przepisy na różnorodne dania wytrawne oraz na słodkie desery. seria obejmuje też kilka pozycji zdrowej kuchni – gdzie osoby z cukrzycą czy chorym sercem znajdą przepisy, które będą mogły wykorzystać w swojej diecie. polecamy

Dostępne również inne tytuły :

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603

 

brak informacji

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603