Zupy siostra maria kuchnia przepisy poradnik nowa!

Cena: Cena Specjalna 19,90 zł

Zupy

Kategoria: seria - siostra maria

Producent: martel

Ilość stron: 288

Oprawa: miękka

Format: 145 x 200 mm

Zupy siostry marii to znakomita książka, w której znajduje się wiele sprawdzonych przepisów na doskonałe, pożywne zupy z warzyw, owoców i ryb. większość z nich może stanowić samodzielny, bardzo wartościowy posiłek. dzięki dokładnym opisom i wskazówkom, a także pięknym zdjęciom, wszystkie zupy zawsze się udadzą. to prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Dostępne również inne tytuły :

Siostra maria goretti guziak

Autorka wszystkich pozycji z serii przepisy siostry marii należy do zgromadzenia sióstr salwatorianek. zgromadzenie powstało w 1888 roku we włoszech. siostry salwatorianki pracują na całym świecie a celem zgromadzenia jest wielbić boga i dawać ludziom możliwość poznania go przez głoszenie jezusa chrystusa jako zbawiciela świata.

Siostra maria od 50 lat, jako dyplomowany mistrz kucharstwa, realizuje cele zgromadzenia zakonnego, służąc bogu i ludziom poprzez swoje prace kulinarne. z radością tworzy dania, których wykonanie nie zbiera zbyt wiele czasu ale daje rodzinie ogromną radość wspólnego celebrowania posiłków. każda z książek opisuje konkretny obszar sztuki kulinarnej i daje bardzo proste wskazówki, jak przygotować ciekawe dania na każdy dzień. siostra maria pokazuje na każdej ze stron swoich książek, że gotowanie nie jest trudne a wartością nadrzędną, jaka jej przyświeca, jest tworzenie wspólnoty rodzinnej. siostra maria z radością dzieli się też nowinkami kulinarnymi - tak powstała książka o tak modnych ostatnio zielonych koktailach a także o sałatkach i zastosowaniu ziół w kuchni. kulinaria to nie wszystko - pasją siostry marii jest dekorowanie kwiatami oraz ogrodnictwo.

Zapraszamy do świata kulinarnych odkryć.

Seria - siostra maria

Seria kulinarna siostry marii, powinna znaleźć się w zbiorach każdego pasjonata sztuki kulinarnej. przepisy zawarte w poszczególnych tomach pozwalają szybko i łatwo przygotować zarówno codzienny posiłek, jak i potrawy na uroczyste przyjęcia. książki zostały podzielone tematycznie – kryją w sobie przepisy na różnorodne dania wytrawne oraz na słodkie desery. seria obejmuje też kilka pozycji zdrowej kuchni – gdzie osoby z cukrzycą czy chorym sercem znajdą przepisy, które będą mogły wykorzystać w swojej diecie. polecamy

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603

 

brak informacji

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603