Przepisy na pyszne mięsa kuchnia siostry marii hit

Cena: Cena Specjalna 24,90 zł

Siostra maria - przepisy na pyszne mięsa

- opis

W przepisach na pyszne mięsa siostry marii znajdziesz znakomite sposoby na najpopularniejsze polskie dania z drobiu, wołowiny, wieprzowiny i dziczyzny. idealne na powszedni lub niedzielny obiad, spotkanie w gronie rodziny oraz uroczyste przyjęcie. nasza książka towspaniały prezent dla wszystkich miłośników polskiej kuchni! to prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

To prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Seria kulinarna siostry marii, powinna znaleźć się w zbiorach każdego pasjonata sztuki kulinarnej. przepisy zawarte w poszczególnych tomach pozwalają szybko i łatwo przygotować zarówno codzienny posiłek, jak i potrawy na uroczyste przyjęcia. książki zostały podzielone tematycznie – kryją w sobie przepisy na różnorodne dania wytrawne oraz na słodkie desery. seria obejmuje też kilka pozycji zdrowej kuchni – gdzie osoby z cukrzycą czy chorym sercem znajdą przepisy, które będą mogły wykorzystać w swojej diecie. polecamy

W naszej ofercie posiadamy również bogaty wybór książek kucharskich, dzięki którym każdy amator gotowania będzie mógł stworzyć w swojej kuchni kulinarne dzieło sztuki. przepisy zawarte w oferowanych przez nas książkach mają swoje źródła zarówno w polskiej tradycji, jak i w różnych kulturach i zakątkach świata. polecamy.

Stron: 300

Nowa

Oprawa: twarda

Do wyboru

Po kupnie proszę o informację którą książkę wysłać mamy

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603

 

brak informacji

 

Grzegorz Mikocki
Lux Promocja Grzegorz Mikocki
Al. Korfantego 13/7
44-100 Gliwice
NIP: 9690914603